У КОЛОМИЇ ВІДКРИВСЯ ДРУГИЙ МАГАЗИН «ЦАРХЛІБ»

Івано-Франківський хлібокомбінат активно розширює власну фірмову мережу. ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» в рамках програми розширення ринків збуту та доступності продукції у регіоні «Цархліб — завжди поруч» продовжує активно розширювати власну мережу фірмової торгівлі на Прикарпатті. Мешканці Коломиї відтепер можуть придбати продукцію ТМ «Цархліб» на вулиці Бандери біля зупинки громадського транспорту.
У магазинах підприємства завжди представлений широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів ТМ «Цархліб»: хліб, калачі, булочки, рулети, круасани, печиво, торти та тістечка найвищої якості на будь-який смак. Існуючі магазини постійно оновлюються та модернізовуються. Комфорт, стиль та функціональність — новий формат фірмової мережі підприємства. На даний час мережа фірмової торгівлі Івано-Франківський хлібокомбінат налічує понад вісімдесят точок продажу.

Підприємство постійно працює над оновленням асортименту, тому в новому магазині можна також продегустувати різні новинки від ТМ «ЦАРХЛІБ»

ЦАРХЛІБ – завжди поруч!