ТАМ, ДЕ НАРОДЖУЄТЬСЯ ХЛІБ

Івано-Франківський хлібокомбінат прививає дітям шанобливе ставлення до хліба. 

Вже стало доброю традицією проведення екскурсій на базі Івано-Франківського хлібокомбінату для учнів навчальних закладів міста та області. Як готують справжній хліб, де зберігають борошно, замішують, випікають, упаковують та хто готує булочки. Про це все дітям  розповідають на підприємстві.

Діти на власні очі можуть переконатися, що для виробництва всієї продукції використовується тільки натуральна сировина: високоякісне борошно, хлібопекарські дріжджі, очищена вода. Всі продукти та закваски, які додають до замісу хліба, – корисні та свіжі. Начинка в хлібобулочних виробах теж натуральна – сир, родзинки, кунжут та мак.

Варто відзначити, що вся продукція на Івано-Франківському хлібокомбінаті готується за традиційними рецептами, перевіреними часом і смаками прихильників. Булочки виробляються тільки вручну, начинки готують самі. Сировину, яку використовують для випікання хлібобулочних виробів, попередньо тестують у контрольно-виробничій лабораторії заводу.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

З питань організації екскурсій для дітей на ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» — звертайтесь за тел.: (050) 433-59-25 (екскурсії безкоштовні)