ПОНАД 3,4 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ЄСВ СПЛАЧЕНО НА ПРИКАРПАТТІ

Страхувальники Івано-Франківщини сплатили більше 3,4 млрд грн єдиного внеску. За вісім місяців 2019 року платники Прикарпаття перерахували до бюджету 3384,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 453,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Податківці нагадують, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ не передбачено. Заборгованість не підлягає списанню. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені з єдиного внеску не застосовується.

Крім того, у разі несплати роботодавцем єдиного внеску, найманому працівникові такі періоди не зараховуються до страхового стажу.

Також податківці звертають увагу, що з 1 жовтня п.р. будуть змінені, відповідно до вимог стандарту IBAN, реквізити рахунків для сплати єдиного внеску. Інформацію щодо реквізитів банківських рахунків для сплати єдиного соціального внеску можна отримати на офіційному порталі Територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки» або у Центрах обслуговування платників