ПОКАЗНИКИ БІЗНЕСУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


В Івано-Франківській області зареєстровано майже 70 тис. суб’єктів господарювання.
Станом на 1 червня 2017 року 36 тис. платників податків перебували на загальній системі (51,6%), 33,7 тис. — на загальній (48,4%). Останніми місяцями спостерігається зменшення кількості суб’єктів на загальній системі оподаткування, в основному це відбувається через скорочення кількості фізичних осіб-підприємців. Основною причиною стали зміни в законодавстві, які були прийняті у грудні 2016 року і вступили в дію з початку цього року. Тому від грудня минулого року загальна кількість підприємців на загальній системі зменшилась на 6 тис.
Серед юридичних осіб стабільно спостерігається позитивна динаміка. 85% з них знаходиться на загальній системі оподаткування. На спрощеній системі перебуває майже 4 тис. суб’єктів, з них 350 сільськогосподарських товаровиробників, які знаходяться на IV групі. Кількість цих платників єдиного податку не змінюється протягом останніх чотирьох місяців, тільки у січні їх кількість скоротилась на 26 суб’єктів.
Фізичних осіб-підприємців на обліку в органах ДФС в Івано-Франківській області знаходиться 43 тис., з них переважна більшість знаходиться на спрощеній системі оподаткування (майже 70%). Серед платників єдиного податку більш, ніж половина знаходиться на ІІ групі (58%). Також з початку 2017 року спостерігається різке збільшення підприємців на І групі спрощеної системи. 
Попри велику кількість припинень підприємницької діяльності на початку року, з лютого спостерігається динаміка росту кількості суб’єктів господарювання. З почтаку 2017 року в області вже зареєстровано нових 4 345 суб’єкт, з яких 3 599 фізичних осіб-підприємців.

За даними ГУ ДФС в Івано-Франківській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В ОБЛАСТІ НАЛІЧУЄТЬСЯ 43 ТИС. ПІДПРИЄМЦІВ

ПОКАЗНИКИ БІЗНЕСУ СТАНОМ НА 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

МАЙЖЕ 8 ТИС. ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКРИЛИСЬ ВІД ГРУДНЯ 2016 РОКУ