ПЕРЕВАГИ КАРТОННОЇ УПАКОВКИ

Чому картонна упаковка є ефективним рішенням для закладів харчування 

Карантин змусив переформатуватись різні сфери бізнесу. Для закладів харчування єдиним способом хоча б якось працювати в цей нелегкий час стало надання послуг у форматі доставки та на виніс. Більшість ресторанів та кафе зараз активно опановують даний сервіс. Після закінчення карантину послуги самовиносу та доставки стануть нормою для будь-якого закладу, попит на них значно зросте порівняно з докарантинним періодом. Тому кафе та ресторанам варто подбати про пакування своїх страв на постійній основі. Якісна картонна упаковка – це не тільки імідж закладу, а й безпека: дотримання санітарно-гігієнічних вимог до пакувальних матеріалів для харчової продукції зараз є надзвичайно важливим.

Ми поспілкувались зі спеціалістами компанії «Фоліант», яка є виробником картонної упаковки для різної продукції, зокрема і для продуктів харчування. За їхніми словами, використання упаковки з картону має ряд переваг для закладів харчування. В першу чергу – це безпечність: картонну упаковку для продуктів харчування виробляють тільки з екологічних матеріалів (у відповідності до встановлених норм), використовується безпечна друкарська фарба та інші декоративні елементи, які теж відповідають всім вимогам. Упаковка з картону є легкою, зручною у використанні та досить комфортною для транспортування. Також варто відзначити екологічність такої упаковки: картон легко переробляється і швидко розкладається в природі. Окрім цього, на картон можна нанести будь-яке зображення, інформацію, а це потужний інструмент для створення презентабельності. Стильний дизайн упаковки надасть статусність закладу та підтвердить його рівень.

Картонна упаковка широко використовується у світі. У багатьох розвинених країнах спостерігається зниження обсягів виробництва упаковки зі шкідливих матеріалів і саме картонні вироби набирають популярності. Сучасні підприємства, які випускають різну продукцію, також активно переходять на упаковку з картону.

Компанія «Фоліант» пропонує комплексний підхід до виготовлення картонної упаковки: розробку ефективного технічного рішення формату упаковки, стильний сучасний дизайн, якісний друк та виробництво безпечної упаковки з картону.