КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА. ТДВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ»

ТДВ “Івано-Франківський хлібокомбінат” – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб».
Івано-Франківський хлібокомбінат оснащений сучасними технологічними лініями з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів.
Щоденно виробляється близько 50 т продукції.
За 15 років проведено повну реконструкцію підприємства, запущено нові лінії виробництва, у підприємство інвестовано 13,5 млн. дол.,
розвинуто власну власну мережу фірмової торгівлі, яка налічує вже 64 точки продажу, створено власний автопарк, який складається з понад 90 автомобілів, створено 211 робочих місць. На сьогоднішній день колектив підприємства налічує більше шести сотень працівників. Спеціалісти підприємства постійно освоюють випуск нових сортів хліба, булочних та кондитерських виробів.
Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, напівфабрикатів, готової продукції, а також контроль за дотриманням встановлених параметрів технологічного процесу.
Широко застосовуються передові енергоощадні технологічні процеси
Модернізація технологічного обладнання дозволила значно збільшити загальну потужність виробництва і прийти до абсолютно нового рівня якості продукції, що ставить «Івано-Франківський хлібокомбінат» в один ряд з передовими хлібопекарськими заводами Східної Європи.
На сьогоднішній день ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» є підприємством, яке активно розвиває свої ринки збуту, будуючи ефективні моделі продажів. Підприємство щоденно постачає продукцію для понад однієї тисячі клієнтів в Івано-Франківській, Тернопільській та Львівських областях, безперервно вивчає ринок та можливості розширення асортименту продукції, прагнучи надати регіональному споживачу широкий вибір смачних хлібобулочних виробів високої якості.
Головним пріорітетом хлібокомбінату є забезпечення споживачів якісною продукцією. За більш ніж півстолітню свою історію, підприємству вдалося заробити репутацію добросовісного виробника та надійного партнера.