ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ РОЗШИРИВ ЛІНІЙКУ ТОСТОВИХ ХЛІБІВ

ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» випустив дві новинки: Хліб «Висівковий тост» та Хліб «Для тостів «Фітнес» Тепер під ТМ «ЦАРХЛІБ» у продажі будуть класичний Хліб «Для тостів», «Висівковий тост» та Хліб «Для тостів «Фітнес». Таке розширення лінійки тостових зумовлене позитивною динамікою продажів тостового хліба, а також постійним зростанням споживчого попиту на нові смаки, це стосується і подукції для тостів. Саме тому, після проведення маркетингових досліджень, було прийнято рішення про введення двох нових продуктів. Перший — з пшеничними висівками («Висівковий тост»),
другий — з насінням льону, соняшника, кунжуту, пластівців вівсяних та сушеної моркви — отримав назву «Фітнес». Нові види вже можна придбати у фірмовій мережі магазинів «Цархліб», а найближчим часом — і в інших магазинах та супермаркетах Прикарпаття. Також, до кінця року у продажі з’явиться ще одна новинка з лінійки тостових — «Європейський тост». Підприємство постійно працює над оновленням асортименту. Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини та готової продукції. Цього року Івано-Франківський хлібокомбінат перейшов на європейську систему НАССР, яка забезпечує ефективний контроль безпеки на всіх ланках виробництва та гарантує виробництво безпечної продукції.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області.
Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.