Івано-Франківський хлібокомбінат продовжує приймати іноземні делегації

Виробниче обладнання, яке вражає як вітчизняних, так і європейських представників хлібопекарської галузі, продовжує ставати об’єктом проведення практичних семінарів на базі найбільшого хлібопекарського підприємства на Прикарпатті. 

Керівництво та інженерна команда компанії завжди відкриті та готові поділитися знаннями та власним досвідом зі своїми колегами. Ось і нещодавно «Івано-Франківський хлібокомбінат» з робочим візитом відвідали представники виробників хлібопекарського обладнання з Литви та Польщі.

Делегати ознайомилися з виробничими процесами, устаткуванням та
роботою енергозберігаючої системи транспортерів для охолодження, нарізки і пакування хлібобулочної продукції, яку ввели в експлуатацію на підприємстві у 2017 році. Система дає можливість порізати і упакувати продукцію вже через 2,5 години після випічки. Саме тому на полиці магазинів потрапляє найсвіжіший хліб.

Також система дозволяє не порушувати охолоджувальні процеси під час пакування, відповідно, якість хліба дуже висока. Техніка дає можливість уникнути ризиків людського фактору, а це забезпечує цілковиту безпечність продукції. Таку систему охолодження на виробництві встановлюють лише досвідчені виробники, які найперше цінують якість та дбають про безпечність продукції. На теренах Європи такий спіральний кулер мають лише 7% виробників хлібобулочної продукції.

Івано-Франківський хлібокомбінат вразив іноземних гостей своїми масштабами виробництва, високим рівнем організації та автоматизації виробничих процесів, які максимально сприяють досягненню операційної ефективності.

За останніх кілька десятків років завод пройшов шлях повного технологічного оновлення, якісної реконструкції, освоєння нових видів продукції і сьогодні може сміливо називатися сучасним підприємством європейського зразка. У цей процес вкладено понад 13 млн. доларів США.

Оснащення хлібокомбінату укомплектоване найкращими зразками
хлібопекарського обладнання провідних українських та європейських виробників. Така модернізація знижує енергоємність продукції і затрати трудоресурсів. Усі ці фактори дають можливість зменшити собівартість продукції та водночас покращити її якість. На заводі трансформували систему експедиції, дотримуючись німецьких стандартів. Підприємство впровадило європейську систему НАССР, яка забезпечує ефективний контроль безпеки продукції на всіх ланках виробництва. Також у цьому році на підприємстві запровадили систему ощадливого виробництва, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя підприємства.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.