ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ ПРОДОВЖУЄ АКТИВНО РОЗШИРЮВАТИ ВЛАСНУ ФІРМОВУ МЕРЕЖУ

Черговий магазин «ЦАРХЛІБ» відкрився у місті Яремче.  

Івано-Франківський хлібокомбінат в рамках програми розширення ринків збуту та доступності продукції у регіоні «Цархліб — завжди поруч» продовжує активно розширювати власну мережу фірмової торгівлі на Прикарпатті.

Мешканці та гості туристичного міста Яремче відтепер можуть придбати продукцію ТМ «Цархліб». У магазині представлений широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів: хліб, калачі, булочки, рулети, круасани, печиво, торти та тістечка найвищої якості на будь-який смак. Комфорт, стиль та функціональність — новий формат фірмової мережі підприємства. На даний час мережа фірмової торгівлі Івано-Франківський хлібокомбінату налічує понад вісімдесят точок продажу.  Також постійно оновлюються та модернізовуються вже існуючі магазини.

Підприємство постійно працює над оновленням асортименту, тому в новому магазині можна також продегустувати різні новинки від ТМ «ЦАРХЛІБ»

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

ЦАРХЛІБ – завжди поруч!