Івано-Франківський хлібокомбінат привітав своїх ветеранів з нагоди професійного свята

Днями на найбільшому хлібопекарському підприємстві області – Івано-Франківському хлібокомбінаті – відзначили професійне свято – День працівників харчової промисловості.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, наполегливу та
самовіддану роботу, відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків та особистий внесок у розвиток підприємства було нагороджено 18 працівників, які працюють на хлібокомбінаті вже 30, 35 та 40 років. Ювіляри також отримали особливі подарунки від профспілкового комітету підприємства. 8 працівникам присвоїли почесне звання «Ветеран праці хлібокомбінату».

«Це варте великої поваги», – наголосила у вітальному слові директор ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» Галина Іщак, – «Я схиляю перед Вами голову. Пропрацювати на підприємстві кілька десятиліть – це справжнє досягнення, це неймовірне терпіння, це неоціненний внесок» — додала керівник.

Нагадаємо, Івано-Франківський хлібокомбінат – найбільше
хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.