Івано-Франківський хлібокомбінат оновлює свій фірмовий стиль

Логотип, упаковка, фірмові магазини, автомобілі та інші ресурси підприємства оновлюють свій вигляд. 
Найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті розпочало масштабне оновлення візуального стилю. Наприкінці минулого року було представлено новий фірмовий знак ТМ «ЦАРХЛІБ«, під якою випускає продукцію ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат«.

У компанії зазначають, що логотип став сучасним, яскравим і таким, що відповідає тенденціям сучасного дизайну.

“Старий логотип уже не відповідав айдентиці сучасного світу, – пояснює генеральний директор холдингу «Хлібні інвестиції«, до якого входить підприємство, Юрій Триндюк. – Було прийнято рішення відмовитися від базових кольорів у логотипі. Новий фірмовий знак виконано лаконічно і просто, він включає в себе основний символ нашого холдингу – хліб”.

Компанія зупинила вибір на яскраво-бордовому кольорі, який символізує лідерство на ринку, енергію, інноваційність. Другий колір – білий – говорить про чистоту на всіх етапах і процесах. Третій колір – пшенично-золотий – акцентує увагу на теплоті і любові до споживача.

“Робота над новим стилем тривала близько півроку, затверджував кінцевий результат весь холдинг”, – зазначає Юрій Триндюк. – В результаті ми отримали стильний і сучасний бренд, який зберігає старі, натуральні рецептури, без використання хімічних домішок. Наш хліб залишається таким же унікальним”.

Новий візуальний стиль холдинг вже використовує на всіх підприємствах холдингу.

Довідка: ТОВ “ХК «Хлібні інвестиції» — один з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств країни. Бренди: “Цар Хліб” і “Теремно”. Власник холдингової компанії – Юрій Триндюк. Історія розвитку нараховує понад 25 років роботи на ринку хліба. “Хлібні інвестиції” – лідер за кількістю та якістю вкладених інвестицій в підприємства всіх хлібних компаній. В холдинг входять хлібозаводи: ТОВ “Chanta Mount”, ТДВ “Івано-Франківський хлібокомбінат”, ТОВ “Перший столичний хлібозавод”, ВАТ “Чернівецький хлібокомбінат”, ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, ЗАТ “Теремно хліб”.