106 млн грн екологічного збору сплатила Бурштинська ТЕС

ДТЕК Бурштинська ТЕС – один із найбільших платників екологічного податку в Івано-Франківській області.

В цьому році ТЕС сплатила до фондів охорони навколишнього середовища всіх рівнів 106 млн грн екологічного збору.

ДТЕК Енерго постійно інвестує в покращення екологічного стану. Так, зараз на Бурштинській ТЕС триває капітальний ремонт електрофільтра енергоблока №3. В графіку ремонтів передбачили оновлення електрофільтрів  решти енергоблоків методом середніх та поточних ремонтів. Ці роботи дадуть свій результат – значно зменшаться викиди в повітря.

«Щорічно ми вдосконалюємо систему контролю і моніторингу основних показників екологічної діяльності. Це дозволяє і дотримуватись нормативних дозвільних документів, що стосуються експлуатації енергетичного обладнання, і дійсно сприяти покращенню екологічного стану. Щокварталу проводимо контроль викидів забруднюючих речовин в атмосферу — золи, сірчистого ангідриду, оксиду азоту і оксиди вуглецю від кожного енергоблока. Пильнуємо, аби не було відхилень від нормативних значень», — каже начальник відділу екології Петро Савка.

Річна екологічна програма ДТЕК Бурштинська ТЕС цього року складає 121 млн грн. Ці гроші вже йдуть  на ремонти та заходи з охорони атмосферного повітря, раціонального використання водних та земельних ресурсів системи контролю і моніторингу.

За даними прес-служби ДТЕК